Wycieczka w Bieszczady

Aktualności Możliwość komentowania Wycieczka w Bieszczady została wyłączona

W dniach 20.05 – 21.05 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce w Bieszczady. Pierwszego dnia zwiedzili Rymanów Zdrój. Mogli napić się źródlanych wód w pijalni. Po południu zostali oprowadzeni po Hucie Szkła Sabina, gdzie na żywo zobaczyli jak wytwarza się szklane dzieła sztuki. Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie Pijalni czekolady w Korczowej. Uczniowie nauczyli się jak wyrabia się czekolady oraz popróbowali miejscowych wyrobów. Wieczorem nocowali w pięknym hotelu Salamandra, w pokojach z widokiem na panoramę Bieszczad. Rankiem drugiego dnia zdobyli schronisko pod Rawkami, a w południe zobaczyli największą zaporę wodną w Polsce mieszczącą się w Solinie. Wieczorem zadowoleni i zmęczeni uczniowie wrócili do domu 🙂

Więcej na naszej stronie facebook:Wycieczka w Bieszczady