Wycieczka klas IV-VIII do Zamościa

Aktualności Możliwość komentowania Wycieczka klas IV-VIII do Zamościa została wyłączona
ZAMOŚĆ I ROZTOCZE ZDOBYTE! 🎒🌲
W dniach 8–9 czerwca uczniowie klas 4-8 ruszyli na pełną wrażeń wycieczkę! Zrealizowaliśmy super plan pełen historii i natury:
Dzień 1 – Zamość
Zobaczyliśmy przepiękny Renesansowy Rynek, monumentalny Ratusz z wieżą zegarową, klimatyczny dom Marka Grechuty oraz potężne fortyfikacje Twierdzy Zamość. 🏛️🏰🌿
Dzień 2 – Magia Roztocza
Odwiedziliśmy Roztoczański Park Narodowy (w tym stanowisko konika polskiego i Kościółek na Wyspie), a na koniec zachwycił nas szlak „Szumy nad Tanwią” w Suścu. 🐎🌊
Dziękujemy uczniom za świetną atmosferę i wzorowe zachowanie!