Wycieczka do wytwórni szklanych ozdób ARMAR w Bęble.

Aktualności Możliwość komentowania Wycieczka do wytwórni szklanych ozdób ARMAR w Bęble. została wyłączona

Wprawdzie do Świąt jeszcze kilka tygodni, ale już można rozpocząć przygotowania Nasi najmłodsi: Zerówkowicze i Pierwszoklasiści pod opieką swoich wychowawców wybrali się na wycieczkę. Zapoznali się z poszczególnymi etapami powstawania choinkowych, szklanych ozdób i podziwiali te, które wykonali pracownicy wytwórni ARMAR. Jednakże niewątpliwie najprzedniejszą zabawą było własnoręczne ozdabianie szklanych cudeniek. Przygotowane przez Dzieci piękne bombki zapewne znajdą honorowe miejsce na domowych choinkach
Dziękujemy pani Lucynie Chorąży za udostępnienie pamiątkowych fotografii

 

Więcej informacji na naszej stronie facebook:Wycieczka do wytwórni szklanych ozdób