„Witaj pierwsza klaso”

Aktualności Możliwość komentowania „Witaj pierwsza klaso” została wyłączona

21 września przeżywaliśmy uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia tegorocznych Pierwszoklasistów. W imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły wprowadzili ich uczniowie klasy trzeciej, z pomocą Zosi – przewodniczącej SU. Nasi najmłodsi uczniowie, pod wodzą swej Wychowawczyni, wzorowo przygotowali się do swojego święta. Nagrodzeni brawami za swój występ, dostąpili zaszczytu Ślubowania i Pasowania przez pana Dyrektora na Ucznia Szkoły Podstawowej im. św. M.M. Kolbe w Harmężach. Pierwszaki zostali hojne obdarowani przez Rodziców i Samorząd Uczniowski. Trzecioklasiści ofiarowali swoim kolegom książeczki z pamiątkowymi dedykacjami. Życzymy Pierwszakom wielu sukcesów. Pamiętajcie, że możecie na nas liczyć w każdej sytuacji. Powodzenia!

Więcej na naszej stronie facebook: „Witaj pierwsza klaso”