Spotkanie z Wiktorią Czyżycką

Aktualności Możliwość komentowania Spotkanie z Wiktorią Czyżycką została wyłączona

Z okazji pierwszego dnia wiosny w naszej szkole odbyło się spotkanie z pisarką Wiktorią Czyżycką – uczennicą liceum im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu, autorką książki „Imperium Smoczej Blizny – ucieczka”. Wiktoria opowiedziała uczniom jak powstawała książka, kiedy zaczęła pisać i co ją inspiruje. Mówiła o zabawnych wydarzeniach jakie spotkały ją po publikacji książki. Odczytała fragment o powstaniu imperium. Uczniowie bardzo chętnie zadawali pytania autorce. Na koniec spotkania poprosili również o autografy. Wiktoria uświadomiła uczniom na swoim przykładzie, że warto marzyć, bo jeśli ciężko pracujemy, możemy osiągnąć sukces. Mamy nadzieje, że jeszcze kiedyś nas odwiedzi, dziękujemy i życzymy autorce wielu sukcesów, płodności twórczej i „lekkiego pióra” 🫶📖📚😁

Uczniowie podczas spotkania z pisarką.

Uczniowie podczas spotkania z pisarką.

Uczniowie podczas spotkania z pisarką.

Więcej znajdziesz an naszej stronie Facebook: zdjęcia – kliknij