Spotkanie Przedszkolaków ze Strażakami

Aktualności Możliwość komentowania Spotkanie Przedszkolaków ze Strażakami została wyłączona
W dniu 16 maja nasze przedszkolaki odwiedziły Strażaków z OSP w Harmężach. 👨🏻‍🚒🚒 Celem naszego spotkania było poznanie ciężkiej i bardzo niebezpiecznej pracy strażaków oraz nabycie umiejętności właściwego zachowania się podczas pożaru. Dzieci otrzymały cenne informacje, z zainteresowaniem słuchały oraz oglądały sprzęt strażacki. Najwięcej emocji wzbudził test sprawnościowy przygotowany specjalnie dla przedszkolaków. Każde dziecko musiało przejść przez tunel i ugasić pożar. Wszystkim się udało 🙂👍
Na zakończenie słodki poczęstunek od strażaków i miła niespodzianka – pluszak. Przedszkolaki podziękowały oraz wręczyły laurki. To niezwykle spotkanie na długo pozostanie w pamięci. 😊
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY DZIELNYM I MIŁYM STRAŻAKOM!!! 😊🚒👨🏻‍🚒
Poniżej część 1 fotorelacji :))

Przedszkolaki podczas pokazu.

Przedszkolaki podczas pokazu.

Przedszkolaki podczas pokazu.

Więcej znajdziesz na naszym Facebook’u:zdjęcia – kliknij