Spotkanie przedszkolaków z pszczelarzem

Aktualności Możliwość komentowania Spotkanie przedszkolaków z pszczelarzem została wyłączona
20 maja obchodziliśmy Światowy Dzień Pszczół. 🐝
Z tej okazji w ubiegły piątek gościliśmy w naszym przedszkolu pana Bogusława Raj – pszczelarza, prezesa Koła Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej, który zajmuje się między innymi pasieką przy naszej szkole.
Pszczelarz przekazał dzieciom wiele ciekawych informacji na temat życia pszczół, pokazał strój pszczelarza oraz sprzęt, który jest potrzebny w pracy z pszczołami. Przyniósł również ze sobą pszczoły w specjalnym bezpiecznym pudełeczku, by dzieci mogły obejrzeć je z bliska. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, zgłaszały się oraz zadawały pytania. Dostaliśmy również od pana pszczelarza miód oraz andrut, który dzieci mogły skosztować podczas podwieczorku.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie!!! ☺️
Poniżej fotorelacja ze spotkania 🙂

Pszczelarz prezentuje przedszkolakom specjalny kombinezon pszczelarza.

Przedszkolaki oglądają sprzęt pszczelarza.

Pszczelarz opowiada dzieciom ciekawostki na temat pszczół.

Przedszkolaki podczas spotkania z pszczelarzem.

 

Więcej zdjęć na naszym Facebook’u: zdjęcia -> kliknij