Koniec Roku Szkolnego

Aktualności Możliwość komentowania Koniec Roku Szkolnego została wyłączona

Po żmudnych dziesięciu miesiącach czas na wakacje. Cieszymy się, bo wszyscy uczniowie otrzymali promocję do klasy następnej. Tym, którzy starali się bardziej 😉 wręczono świadectwa z wyróżnieniem i nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców. Bawiliśmy się przy dowcipnych, kabaretowych scenkach przygotowanych przez uczniów klasy VII. Pan dyrektor na ręce pani Magdaleny Zawadzkiej złożył podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy aktywnie i owocnie współpracowali ze szkołą 🙂 Pożegnaliśmy panie: Martę Pastwę-Tusińską i Aleksandrę Majkut. Podziękowaliśmy naszym wychowawcom i nauczycielom podczas spotkań klasowych. Bezpiecznych, radosnych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu 🙂 Ps. Jeśli macie wesołe fotki z klasowych pożegnań to przyślijcie nam, co będzie równoznaczne ze zgodą na ich publikacje. 🙂

Więcej na naszym facebook’u: Zakończenie Roku