Finału regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego Nasza Ziemia

Aktualności Możliwość komentowania Finału regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego Nasza Ziemia została wyłączona

W środę 15 maja podczas finału regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze, wczoraj, dziś i jutro pod hasłem Potęga Żywiołów Ziemi podwójną NAGRODĘ odebrała Marcelina CZYRWIK. Uczennica za pracę, wybraną z sześćset siedemdziesięciu dwóch prac, przedstawiającą erupcję wulkanu otrzymała nagrodę Dziekana Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz nagrodę NSZZ „Solidarność” przy Oddziale Karpackim w Krakowie. Podczas inauguracji podsumowującej XX edycję konkursu nagrody wręczał Dyrektor Oddziału Karpackiego PIG-PIB Prof. dr hab. Leszek Jankowski. Marcelina oprócz talentu artystycznego jest bardzo pracowita i sumienna, a te cechy na pewno pozwolą jej w przyszłości na osiąganie kolejnych sukcesów. Serdecznie gratulujemy!
Marcelina przygotowała pracę pod opieką p. Barbary Kuźniar-Cudzich.

Więcej na naszej stronie facebook:Konkurs Żywioły