Dzień Dziecka „Zdrowo i sportowo”

Aktualności Możliwość komentowania Dzień Dziecka „Zdrowo i sportowo” została wyłączona

Z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Zdrowo i sportowo” w naszej szkole odbył się dzisiaj pokaz karate. Uczniowie nauczyli się podstawowych ciosów i mogli je przećwiczyć pod okiem profesjonalisty. Wykonywali też zdrowe przekąski: sałatki, koktajle i soki owocowe, które później ze smakiem skonsumowali. Bawili się wspólnie na podwórku szkolnym i wykonywali bańki mydlane. Uczennice mogły ozdobić swoją fryzurę kolorowymi warkoczykami. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie słodkich przekąsek dla dzieci. 🥰😁🍉🥗🥋😉

Uczniowie na pokazie karate

Uczennice prezentują własnoręcznie wykonaną sałatkę owocową

Uczniowie bawiący się na podwórku szkolnym

 

Więcej znajdziesz na naszym Facebook’u:zdjęcia – kliknij