Zajęcia z dietetykiem

Aktualności Możliwość komentowania Zajęcia z dietetykiem została wyłączona
ZAJĘCIA Z DIETETYKIEM
🚴🏃‍♀️⚽️🏊‍♂️🥦🍆🍏🍐
W dniu 14.05.2026r. oraz 19.06.2026r. odbyła się prelekcja z dietetykiem panią Anną Furtok. W zajęciach uczestniczyły przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-8.
Podczas spotkania z panią dietetyk dzieci i młodzież poznały zasady zdrowego żywienia, piramidę zdrowia oraz dowiedzieli się w jaki sposób aktywnie spędzać każdego dnia, aby być zdrowym.
Spotkanie było zaplanowane ze względu na działający w naszej placówce zespół do spraw promocji zdrowia.
Przekazane wskazówki warto zastosować w codziennym życiu.