Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Dzisiejsze uroczystości zakończenia roku szkolnego, były pełne ważnych i wzruszających momentów.
Oficjalnie pożegnaliśmy uczniów klasy 8, którzy zakończyli swój ważny etap edukacji. Niezwykle podniosłą chwilą było tradycyjne przekazanie sztandaru szkoły – starsi koledzy z dumą powierzyli opiekę nad tym najważniejszym symbolem młodszym rocznikom. 

Podczas ceremonii z wielką radością nagrodziliśmy całoroczny trud naszych uczniów. Wręczyliśmy świadectwa z wyróżnieniem, Nagrodę Dyrektora. Kolejny raz przyznany został tytuł „Czytacza Roku”! 


Wielkie brawa i podziękowania powędrowały także do osób, które wkładały serce w pracę w Samorządzie Uczniowskim, prężnie działały w Szkolnym Kole Wolontariatu oraz mogły pochwalić się wzorową, 100% frekwencją.
Dzięki Wam nasza szkoła tętni życiem! 
Dzisiejszy dzień przyniósł nam również chwile głębokiego wzruszenia – pożegnaliśmy kilku wspaniałych Nauczycieli, którzy kończą pracę w naszych progach. 

Drodzy Absolwenci, dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w szkołach średnich!
A całej naszej społeczności szkolnej – udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

