Edukacja wczesnoszkolna

Strony i serwisy przeznaczone dla uczniów do nauki zdalnej z zakresu edukacji wczesnoszkolnej

 

Strona do nauki matematyki. W jej zasobach znajdują się zadania i ćwiczenia dla każdego poziomu edukacyjnego od 0-VIII. Uczniowie klasy I, II moją wykonać online ćwiczenia z zakresu dodawania i odejmowania, mnożenia i dzielenia, matematyki w praktyce, zadań i łamigłówek logicznych .

Ćwiczenia online dla najmłodszych z zakresu edukacji polonistycznej. Zachęcamy do skorzystania z zadań typu: słowo na literę, trening umysłu, słowne zabawy, ćwiczenia ortograficzne.

To bezpłatne, stworzone i administrowane przez Ministra Edukacji Narodowej narzędzie edukacyjne, które oferuje uczniom gotowe materiały dydaktyczne. Aby przeglądać zasoby i skorzystać z ćwiczeń online wybieramy zakładkę: kształcenie ogólne, edukacja wczesnoszkolna. Zachęcamy do skorzystania z materiałów do klasy I, II. Kategoria: wiosna.

Serwis z dostępnymi ćwiczeniami online z zakresu edukacji matematycznej. Wybieramy poziom 1 lub 2.

Na stronie uczniowie mogą skorzystać z gier edukacyjnych dla dzieci: sam piszę, pory roku, zegar przedszkolaka, liczę z krasnalem.

Strona WWW: zawiera animowane przedstawienie baśni i legend polskich omawianych na zajęciach szkolnych.

Multimedia dostępne dla uczniów: filmy edukacyjne, ekranizacje bajek i baśni, muzyka.

Wybierając kategorię edukacja wczesnoszkolna uczniowie mają dostęp do filmów i animacji w zakresie edukacji: matematycznej, polonistycznej, muzycznej, przyrodniczej, plastycznej, społecznej oraz kart pracy dodatkowych.

Serwis internetowy dla dzieci dotyczący zagadnień bezpiecznego korzystania z Internetu, ćwiczeń, quizów z zakresu edukacji informatycznej.

Dodatkowe informacje:

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Harmężach
Skip to content